Ako na kúpu hotovej spoločnosti?

Ako na kúpu hotovej spoločnosti?

Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Viacero podnikateľov potrebuje začať svoj biznis čo najskôr. Či už sa jedná o situáciu na trhu alebo sezónnosť poskytovaných produktov alebo služieb, rýchlosť založenia spoločnosti je často rozhodujúcim faktorom pri úspechu podnikania v danej oblasti.

V prípade že je potrebné napríklad kvôli obchodným partnerom vystupovať pod spoločnosťou, ktorá je platca DPH tak je o problém viac.

Založiť takúto spoločnosť a začať na nej reálne fungovať je časovo náročné. Minimálna doba sú dva mesiace. Toto je ideálna, najkratšia možná doba. Tu tiež treba podotknúť dva ďalšie aspekty.

Po prvé nie je istý kladný výsledok. Samotný proces registrácie je náročná činnosť a nie vždy sa končí úspešne. Druhá dôležitá vec je to že daňový úrad môže vyrubiť takejto spoločnosti daňovú zábezpeku. Táto sa môže pohybovať až do pol milióna EURo.

Ako sa teda elegantne vyhnúť všetkým týmto problémom? Riešením je kúpa ready made s.r.o. platcu DPH. Takéto spoločnosti sú pripravené k okamžitému predaju a teda k okamžitému používaniu. Samozrejmosťou je možnosť akejkoľvek zmeny, napríklad názvu spoločnosti, sídla alebo predmetov podnikania.

V prípade úspechu v podnikaní je tiež potrebné počítať s povinnosťou vedenia auditu. Tieto služby by ste rovnako mali nechať na profesionálov, či už sa jedná o vedenie auditu vyplývajúcu zo zákona alebo dobrovoľného auditu pre účely účtovníctva.

Investičné zlato - zlatestriebro.sk