O mne

Peter Rakvica

Mojou obchodnou filozofiou je vyhľadávanie investičných príležitostí v prostredí neustálych zmien na trhu a následne informovanie a sprostredkovanie týchto príležitostí klientom.
Mám viac ako 13 ročné skúsenosti v poisťovníctve a bankovníctve. Od roku 2005 sa aktívne venujem obchodovaniu na FOREXe a od roku 2010 predajom a kúpou fyzických drahých kovov.

Som spolumajiteľom malej maklérskej spoločnosti Swiss brokers, s.r.o., ktorá sa zaoberá bankovníctvom a poisťovníctvom. Majiteľom spoločnosti GOLD & SILVER INTERNATIONAL, s.r.o., ktorá sa zameriava na poradenstvo vo vecných hodnotách pre privátnu klientelu, pričom v súčasnej dobe je to nákup a predaj drahých kovov (investičné zlato, investičné striebro, platina, paládium), a nákup a predaj drahých kameňov (investičné brilianty). Z dôvodu firemných a mojich osobných aktivít na internete, som založil a som aj majiteľom spoločnosti MANDRA, s.r.o. (web stránka je v štádiu rekonštrukcie), ktorá sa zameriava na rozvoj aktivít v oblasti e-commerce, vývojom web aplikácií, marketingom a reklamou pre rozvoj všetkých aktivít našich spoločností a projektov v rámci internetu. Táto spoločnosť je tiež aj prevádzkovateľom informačno technologického portálu, internetového obchodu s príslušenstvom pre zariadenia s iOS, androidom windows mobilom a internetového obchodu s výdatnými a zdravými pochúťkami.

Články a rozhovory so mnou a o InvestičnyBlog.sk:

Peter Rakvica o živote, biznise a investovaní – blog.upbook.sk – osobný a profesionálny rozvoj
Kde nájdete informácie o investovaní zdarma? – onlinemagazin.sk – magazín úspechu a osobného rozvoja
Rozhovor so zakladateľmi projektu iamcool – iamcool.sk – články, kurzy, školeniach, ponuka služieb, copywriting a fotografia

Ja na sociálnych sieťach: