Zavedenie auditu do spoločnosti

Zavedenie auditu do spoločnosti

Účtovná a audítoská firma www.solidita-audit.sk je etablovaným subjektom na trhu auditov už viac ako dvadsať rokov. Vlastne bola jednou z úplne prvých spoločností ktoré získali povolenie na výkon tejto činnosti.

Dnes je situácia oveľa viac neprehľadná nakoľko na trhu pôsobí veľké množstvo firiem s podobným zameraním, tak ako vo všetkých oblastiach podnikania a spoločnosti.

Konkurencia je jednoducho veľká. To je na jednej strane výhodné pre zákazníka keďže samotný konkurenčný boj tlačí na kvalitu poskytovaných služieb v oblasti auditu ale na druhej strane zorientovať sa v takejto širokej ponuke je často veľmi náročné. Čo je ale jednoduché overiť je už spomínaný čas od kedy daná spoločnosť pôsobí v problematike.

Určite sú skúsenosti a know-how celkom iné pri firme ktorá bola založená pred rokom alebo dvomi a celkom iné pri firme ako Solidita ktorá tu je od začiatku podnikania na Slovensku. O tom svedčí aj celý rad klientov v oblasti auditu ktoré spoločnosť má. Či už sa jedná o významných slovenských alebo zahraničných.

V poslednej dobe sa medzi záujemcov o audit účtovníctva začínajú radiť aj internetové obchody. Podnikanie a predaj cez internet dnes dosahujú obraty ktoré automaticky podliehajú povinnosti viesť audit účtovníctva.

Či už sa eshop zaoberá predajom oblečenia, látok prípadne doplnkov na šitie ako napríklad bubulakovo alebo iného tovaru, pri raste podnikania sa často krát auditu nevyhneme.

Ak napríklad máte pobočku aj v zahraničí ako napríklad www.bubulakovo.cz tak sa pravdepodobnosť skorého zavedenia auditu do spoločnosti ešte viac zvyšuje.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby