Investičné zlato a striebro len vo fyzickej podobe a domov. Nekupujte papier!

Investičné zlato a striebro len vo fyzickej podobe a domov. Nekupujte papier!

Ak chcete investovať do investičného zlata a striebra, tak nakupujte jedine investičné zlato a striebro vo fyzickej podobe a vždy s doručením domov. Nakupujte len v overených internetových obchodoch s niekoľkoročnou históriou. Internetové obchody ponúkajú investičné zlato a striebro aktuálne za najlepšie ceny.Vo videu nižšie sa dozviete tie najzákladnejšie informácie o investičnom zlate a striebre, ktoré by ste mali mať predtým ako zrealizujete svoj prvý nákup investičného zlata a striebra. Nakoľko sa v 12 minútovom videu nedá povedať všetko potrebné, tak vo videu som vám dal informáciu o tom aké knižky doporučujem zakúpiť, aby ste si svoje znalosti o investičnom zlate a striebre mohli dostatočne rozšíriť. Ak to myslíte s investovaním do drahých kovov vážne, tak by ste si jednoznačne dané knižky mali zakúpiť a prečítať si ich. Dozviete sa z nich to najdôležitejšie čo potrebujete o investičnom zlate a striebre vedieť.

Video som sa rozhodol natočiť hlavne pre ľudí, ktorí o investovaní do drahých kovov nevedia nič a tiež pre to, aby sa vyvarovali nákupu investičného zlata od MLM spoločností, ktoré sa snažia ľudom predávať investičné zlato vo forme takzvaného certifikovaného zlata.

Investičné zlato a striebro

Ak budete mať ohľadne tejto témy na mňa po pozretí videa nejaké otázky, tak ich napíšte do komentárov pod videom na YouTube kanáli investicnyblog alebo do komentárov pod týmto článkom. Budem sa snažiť na ne odpovedať. V prípade, že by otázok bolo viac, tak natočím ďalšie video, kde ich všetky zodpoviem.

Ospravedlňujem sa za jeden úšek videa (ide asi o 46 sekundový úsek), ktorý sa vo videu nachádza 2x.

Ak sa vám video páčilo, tak ho zdieľajte alebo mu dajte palec hore. Je to pre mňa ohodnotenie a motivácia na natočenie ďalšieho videa. Ak si nechcete nechať ujsť ďalšie videá, tak sa prihláste na odber YouTube kanálu investicnyblog. Ďakujem.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
45,31  s DPH

Výkupná cena: 21.02 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby