Nadchádzajúca finančná kríza a jej príznaky. Bude kríza alebo nebude?

Nadchádzajúca finančná kríza a jej príznaky. Bude kríza alebo nebude? (video)

Prichádza ďalšia finančná kríza? Ak áno, kedy ju môžeme očakávať? Bude horšia aká tá posledná v roku 2008? Názory ekonómov sa rôznia. Niektorí tvrdia, že ekonomiky rastú, iní, že sme dosiahli vrchol a očakávajú oslabenie, prípadne finančnú krízu.

Rozhodol som sa teda natočiť video s názvom „Nadchádzajúca finančná kríza a jej príznaky. Bude kríza alebo nebude?“, kde som sa pozrel na niektoré z hlavných ukazovateľov, ako sú hlavné akciové indexy Dow Jones, NASDAQ, S&P 500, zlato, ceny nehnuteľností a výšku verejného dlhu v štátoch eurozóny. Tieto ukazovatele by nám mali napovedať v akom stave sa nachádza ekonomika a kam smeruje. Pozrieme sa ako vyzerali pre krízou v roku 2007 a 2008 a porovnáme ich s rokom 2018.

Čo nájdete vo videu „Nadchádzajúca finančná kríza a jej príznaky. Bude kríza alebo nebude?“

  • Stručná technická analýza akciových indexov Dow Jones, NASDAQ, S&P 500.
  • Porovnanie akciových indexov Dow Jones, NASDAQ, S&P 500, rok 2007 a 2008 s rokom 2018.
  • Stručná technická analýza grafu s cenou zlata. Aká bude cena zlata v prípade ďalšej krízy?
  • Porovnanie vývoja ceny zlata v rokoch 2007, 2008 s rokom 2018.
  • Porovnanie cien nehnuteľností v roku 2008 s cenami v roku 2018.
  • Graf s výškou verejného dlhu štátov v eurozóne v roku 2016.
  • Zopár mojich úvah a názorov na spomínané vyššie uvedené ukazovatele.

Nerád by som informáciami vo videu predikoval budúci vývoj ekonomiky alebo šíril poplašné správy. Všetky informácie berte len ako môj pohľad na danú tému a urobte si na ne svoj vlastný názor.

V prípade, že budete mať ďalšie otázky alebo budete mať na danú tému iný názor, neváhajte ich napísať do komentáru pod článkom alebo pod videom na YouTube.

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby