Ready made spoločnosti vám umožnia rýchly nástup na podnikateľský trh

Ready made spoločnosti vám umožnia rýchly nástup na podnikateľský trh

Zložitý proces zakladania novej spoločnosti výrazne komplikuje potencionálnym podnikateľom vstup na podnikateľský trh. Všadeprítomná byrokracia, zbytočné behačky po úradoch a nepríjemní úradníci dokážu byť frustrujúci pre namotivovaného človeka, ktorý sa chce stať podnikateľom a chce rozbehnúť niečo vlastné.

Ak vám ale zložitý proces zakladania spoločnosti príliš nevonia, ponúkame vám spôsob, ako sa mu vyhnúť. Vyhnúť sa mu môžete odkúpením ready made s.r.o. spoločnosti.

Ready made s.r.o.

Ak plánujete založenie s.r.o. spoločnosti, zdĺhavému procesu zakladania spoločnosti sa môžete vyhnúť odkúpením novej ready made s.r.o.
Sú to spoločnosti, ktoré sú vopred založené na ďalší odpredaj. Nikdy nevykonávali podnikateľskú činnosť a nemajú žiadnu obchodnú históriu. Sú založené pre tých, ktorí chcú ušetriť čas pri zakladaní novej spoločnosti a chcú sa vyhnúť aj byrokracii na úradoch.

Registrácia k DPH

Ak vás okrem zdĺhavého zakladania spoločnosti trápi aj zdĺhavý proces registrácie k DPH, firmy, ktoré ponúkajú na predaj ready made spoločnosti, majú v ponuke aj výhodné ready made spoločnosti platcov DPH. Náročný proces registrácie k DPH môžete obísť. Stačí si len odkúpiť spoločnosť, ktorá má v cene zahrnutú aj registráciu k DPH. Vyhnete sa zbytočným vybavovačkám a behaniu po úradoch a v priebehu 24 hodín môžete podnikať ako platiteľ DPH.
Nielenže ušetríte až 60 dní, čo je v podstate čas na založenie a registráciu novej firmy k DPH, ale sa vyhnete aj zbytočným byrokratickým postupom, ktoré spôsobili vrásky nejednému teraz už skúsenému podnikateľovi.

Netrápte sa so zakladaním spoločnosti a využite ponúknutú možnosť odkúpiť si vopred založenú spoločnosť, ktorá vám umožní podnikať do pár hodín a umožní vám vyhnúť sa zdĺhavému procesu registrácie k DPH. Ready made spoločnosti vám určite odporúčame.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby