Neplaťte drahý nájom a vyberte si vhodné registračné sídlo pre vašu firmu

Neplaťte drahý nájom a vyberte si vhodné registračné sídlo pre vašu firmu

Vysoké nájmy za kancelárske priestory dokázali položiť na kolená už viacerých úspešných podnikateľov. Kancelárske priestory v krajských mestách a v Bratislave sú extrémne drahé, preto ak si chce podnikateľ zabezpečiť vlastné priestory, z ktorých bude vykonávať svoju podnikateľskú činnosť, musí hľadať medzi lacnejšími nehnuteľnosťami.
Ušetriť peniaze vám môže aj výhodné registračné sídlo. Kde ho nájdete a aké výhody vám ponúka?

Žiadne prevádzkové náklady

Keď sa rozhodnete pre výhodné registračné sídlo firmy, nemusíte riešiť žiadne prevádzkové náklady. Registračné sídlo je vlastne služba, kde vy využívate lukratívnu adresu v meste a na tejto adrese sa fyzicky nenachádzate. Registračné sídla nájdete predovšetkým na tých lukratívnejších adresách v hlavnom meste – Michalská Brána, Palisády a pod. Úlohou registračných sídiel je ušetriť peniaze a zároveň poskytnúť firme lukratívnu adresu, ktorá upúta potencionálnu klientelu.

Doplnkové služby k virtuálnemu sídlu

Okrem výhodnej lukratívnej adresy a žiadnych prevádzkových nákladov vám poskytnú ďalšie služby – doplnkové služby. Jednou z nich je archivácia a preposielanie prijatej pošty. V prípade, že budete potrebovať prerokovať nejaké záležitosti s potencionálnymi klientmi, nemusíte využívať reštauračné zariadenia, ale máte možnosť prenajať si zasadacie priestory na adrese, kde máte zaregistrovanú vašu firmu.
Práve doplnkové služby, ktoré vám budú ponúknuté k registračnému sídlu, vás presvedčia, aby ste nemali sídlo firmy v byte, ale uprednostnili virtuálnu kanceláriu v hlavnom meste.

Neplaťte zbytočne veľké peniaze za kancelárske priestory a vyberte si z ponuky registračných sídiel jedno registračné sídlo (adresu), ktorá bude podľa vás najlukratívnejšia a prinesie vám úspech v podnikaní. Registračné sídlo vám nielenže ušetrí peniaze, ale prinesie vám aj prestíž.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
39,43  s DPH

Výkupná cena: 19.60 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby