Pozícia skladníka stále patrí medzi najpopulárnejšie zamestnania

Pozícia skladníka stále patrí medzi najpopulárnejšie zamestnania

Šikovnosť a prvotriedna ochota skúsených skladníkov sú stále žiadanými profesijnými vlastnosťami v oblasti expedície na pracovnom trhu u nás i v zahraničí. Na prvý pohľad pôsobí zamestnanie skladníka, ako jednoduché. Väčšinou pozostáva zo skenovania, ukladania či balenia tovaru. V mnohých väčších firmách však tieto úkony patria medzi najdôležitejšie logistické procesy.

Pracovať v stabilných a často nadnárodných spoločnostiach si vyžaduje skúsenosti aj v oblasti distribúcie tovaru. Vďaka agentúrnemu servisu Manuvie už ani absencia praxe na nízkozdvižnom vozíku nie je bariérou pre nových skladníkov. Školenia s možnosťou predĺženia preukazu na tzv. nízkozdvižku poskytujú priestor aj mladým začínajúcim skladníkom.

Pracovný trh neustále otvára nové miesta pre prácu v skladoch po celom Slovensku. Netýka sa to však iba slovenských skladov, ale aj ďalších krajín, v ktorých má agentúra Manuvia zastúpenie. Výška mesačných platov skladníkov vrátane bonusov a odmien sa pritom pohybuje na úrovni až 1000 € mesačne. K agentúrnym benefitom je potrebné prirátať aj možnosti ubytovania priamo v mieste pracoviska, dopravu firemným autobusom alebo pravidelné zálohy v prípade potreby. Práca prostredníctvom agentúry Manuvia so sebou navyše prináša aj niekoľko ďalších výhod, ktoré uľahčia váš nástup do nového zamestnania.

Okrem príjmu, zaskladňovania a prípravy materiálu pre expedíciu sa práca skladníkov dotýka aj zásobovania mnohých výrobných liniek materiálom alebo dodatočnej manipulácie s tovarom. Expedícia tovaru je dôležitým procesným úkonom, ktorým schopní skladníci urýchľujú distribúciu tovarov a materiálov. Plnenie operatívnych úkonov podľa zadaní a pokynov logistického centra zabezpečuje hladký priebeh od výroby až po doručenie zákazníkom. Skladník sa tak stáva cenenou pozíciou a dôležitým medzikrokom vo výrobe a spracovaní.

Ak si chcete privyrobiť nad rámec základnej mzdy a pracovnej doby, práca skladníka je pre vás ideálna. Výmenou za spoľahlivosť a flexibilitu zamestnancov ponúkajú spoločnosti zaujímavé finančné ohodnotenie pri nadčasoch a výkonnostné bonusy v priemernej hodnote až 10 % z hodinovej mzdy a k tomu príspevky na stravu. Váš rodinný rozpočet si tak môže prilepšiť až o niekoľko stoviek eur každý mesiac.

K atraktivite a popularite pozície skladníka prispieva aj fakt, že táto práca je rovnako vhodná pre mužov, ako aj pre ženy. Nástupy sa realizujú priebežne a podľa vopred stanovenej dohody, aby ste mali dostatok času pripraviť sa na nové zamestnanie. Manuvia vám okrem iného ochotne pomôže s vybavením potrebných dokladov a postará sa o hladký priebeh celého procesu zmeny zamestnania.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
45,31  s DPH

Výkupná cena: 21.02 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby