Virtuálna kancelária vám pomôže ušetriť

Virtuálna kancelária vám pomôže ušetriť

Medzi najúčinnejšie zbrane mladých podnikateľov patrí ich ťah na bránku, odvaha riskovať, to, že nepoznajú vetu „nedá sa“ a ich entuziazmus. Ale ani toto všetko nestačí na to, aby uspeli v tvrdej konkurencii. V konkurenčnom boji sa vám zíde každé ušetrené euro, ale iba v tom prípade, ak ste sa ho nerozhodli ušetriť na vašom zákazníkovi.
Pretože šetriť na tých, ktorí vám dávajú zarobiť, je cesta do pekla. Jedným z dobrých riešení pre mladých podnikateľov, ako ušetriť, je virtuálna kancelária. Čo to je a ako funguje?

Každý podnikateľ potrebuje sídlo

Keď ste sa rozhodli pre založenie novej spoločnosti, musíte riešiť aj sídlo firmy, ktoré si zapíšete do obchodného registra. Lenže veľa mladých ľudí nemá žiadnu nehnuteľnosť, ktorú by mohlo na tento účel použiť. V prípade, že bývajú v podnájme, majiteľ bytu bude len ťažko ochotný odsúhlasiť túto požiadavku. Aj preto si veľa mladých ľudí prenajíma kancelárie za stovky eur, aby mali adresu, ktorú si môžu zapísať do ORSR. A tak platia za priestory, hoci chcú pracovať z domu, v coworkingových centrách či v teréne. Ako sa tomu vyhnúť?

Pomôže virtuálna kancelária

Ak nechcete platiť zbytočné peniaze za niečo, čo nepotrebujete, riešením je virtuálna kancelária. Čo to je? Miesto toho, aby ste platili za kancelárske priestory, ktoré nepotrebujete, prenajímate si iba adresu, ktorú máte zapísanú ako sídlo vašej spoločnosti v ORSR. Spoločnosť Companyconsulting.sk ponúka prenájom virtuálnych kancelárií na prestížnych bratislavských adresách už od 11 eur/mesačne. A čo s korešpondenciou, ktorá dorazí na túto adresu? Je tu recepcia, ktorá za vás preberie zásielku a následne vás o nej bude informovať SMS či mailom.

Aké výhody má virtuálne sídlo

Hlavnou výhodou je, že ušetríte peniaze a neplatíte za niečo, čo nevyužijete. Pri virtuálnych sídlach platíte skutočne iba za to, čo je pre vás nevyhnutné – adresa. V prípade, že by ste chceli na danej adrese mať obchodné stretnutie, môžete si prenajať konferenčnú miestnosť. Ďalšou výhodou je, že tieto sídla sú na prestížnych adresách, čo vám pomôže v začiatkoch zlepšiť vaše renomé. Okrem toho je až 10-násobné menšia pravdepodobnosť oproti ostatným okresom, že do firmy s bratislavským sídlom príde daňová kontrola. Chcete sa dozvedieť viac? Navštívte stránku Companyconsulting.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby