Ako nakupovať investičné zlato a investičné striebro online (video)

Ako nakupovať investičné zlato a investičné striebro online (video)

Investičné striebro - zlatestriebro.sk

Na základe komentárov pod článkom „Investičné zlato a striebro len vo fyzickej podobe a domov. Nekupujte papier!„, komentárov pod videom na YouTube kanály InvestičnýBlog.sk, ktoré sa nachádza v danom článku, mailov a telefonátov, som natočil ďalšie video „Ako nakupovať investičné zlato a investičné striebro online“ v internetových obchodoch.

Vo videu nižšie v článku sa dozviete kto by mal nakupovať investičné zlato a investičné striebro, ako a kde sa kótujú ceny investičného zlata a striebra, Aká je predajná a tiež výkupná cena investičného zlata a investičného striebra v internetových obchodoch. Taktiež aký je rozdiel medzi nákupnou a výkupnou cenou pri investičnom zlate a investičnom striebre, aké marže majú internetové obchody na investičnom zlate a striebre. Či je nákup cez internet bezpečný, ako celý nákup a výkup investičného zlata a investičného striebra prebieha na príklade internetového obchodu zlatestriebro.sk. Aké benefity a výhody ponúka internetový obchod zlatestriebro.sk, ako sú zlaťáky za vernosť, sledovanie nákupnej ceny, ako aj sledovanie výkupnej ceny a tiež sledovanie ceny svojej investície drahých kovov. Ako sa dá overiť pravosť investičného zlata a striebra, či sa investičné zlato a investičné striebro falšuje a mnoho iného.

Investičné zlato a striebro

Video je síce trošku dlhšie, ale nájdu v ňom užitočné informácie všetci, ktorí plánujú svoj prvý nákup investičného zlata a investičného striebra, ako aj tí, čo už niekedy nakupovali investičné zlato a striebro v internetových obchodoch a budú ho chcieť niekedy v budúcnosti odpredať. Verím, že informácie v ňom oceníte a že čas strávený pozeraním videa nebude pre vás stratený.

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Investičné striebro - zlatestriebro.sk
 • LubosHa

  K čemu mi je dvaceti minutový video, když tam není nic prakticky ukázaný? 🙂 To radši naběhnu na investičné zlato na webu pod odkazem a případně jim napíšu a jsem na tom časově daleko lépe 🙂 Jinak se omlouvám za češtinu, ale jednoduše se mi stále píše lépe česky než slovensky 🙂

  • Čo už. Možno v ňom niekto nájde zopár informácii, ktoré hľadal. A to čo tu píšete môžete spraviť v akomkoľvek internetovom obchode, radi Vám odpovedia na Vaše prípadné otázky. Čeština je v pohode ;o)

 • minca

  Toľko hlúpostí aké sú uvedené v tomto videu som už dlho nepočul, o to viac ma to mrzí, keď takto sebavedomo radí odborník.
  1. minimálny nákup 1000 eur ? Čo to je za hlúposť? Však každý skúsený investor vie, že ideálne je kupovať pravidelne a v menších množstvách. Áno, pre niekoho je ideál práve tých 1000 Eur, ale pre človeka, ktorý nemá fin. zdroje na pravidelné investovanie v tisíckach, je to hlúposť !!
  2. falšovanie – tak tu som sa dobre zasmial, vraj sa investičné kovy nefalšujú… pozrite si čínske kópie zlata a striebra, zistíte kde je pravda a či sa nefalšujú
  Ak je minca/tehla na povrchu silno pozlátená/postriebrená hrubou vrstvou? …
  Po týchto informáciách som mal chuť video okamžite vypnúť ale pre tú srandu som ho pozrel zbežne celé…

  • Dobrý deň. V prvom rade ďakujem za Váš príspevok, ktorý považujem skôr za hejt ako za komentár, ktorý obohatí tento článok a diskusiu pod ním. A keďže komentáre nikdy nemažem, tak sa pokúsim stručne reagovať.
   Vo videu ako aj na stránke sa nachádza:
   „Informácie zverejnené v tomto videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu Investovanie | InvestičnýBlog.sk.“
   Pravdepodobne ste to pri pozeraní prehliadli.
   Za odborníka sa nepovažujem, ale ďakujem.
   A teraz k jednotlivým bodom.
   1. Každý nech si nakupuje za akú sumu chce, kľudne aj po 1ks striebronej unce za 32 EUR + 8 až 10 EUR poštovné, balné a poistné (ale matematika nepustí).
   2. Osobne nepoznám v SR, ČR, Nemecku, Rakúsku žiadneho majiteľa e-shopu (a to ich zopár osobne poznám), ktorý by či už vo veľkosklade, v rafinérii atď. kúpil falošný zlatý alebo strieborný odliatok alebo mincu. A ja tiež takú osobnú skúsenosť nemám za celý čas, ktorý sa tomu venujem (7 rokov).
   A informáciu o tom, že jedna babka povedala a druhá niekde napísala neriešim. Predpokladám, že ani Vy osobnú skúsenosť nemáte. A ak ide niekto investovať do zlata a striebra, tak nepredpokladám, že bude nakupovať niekde v Indii, Číne na trhu alebo cez eBay od človeka, ktorý tam nemá žiadne referencie, ale vyberie si niektorý e-shop s históriou, kde sa nemusí báť, že by nakúpil falošné zlato alebo striebro.
   Som rád, že som Vás svojim videom pobavil a keď budete mať opäť chuť na trochu srandy, tak sa prihláste na odber YouTube kanálu a keď publikujem ďaľsie video, tak Vám príde o tom upozornenie a bude sranda znova ;o)

   • Minca

    Môj príspevok vôbec nie je mierený ako hejt. To, keď má niekto iný názor ako Vy, neznamená že niečo hejtuje… k tomu asi len toľko, ale vypovedá to pravdepodobne o zmysle tohto webu, kde sú vítaní hlavne neznalí a tí, ktorí chvália.
    Ospravedlňujem sa, toho odborníka som chcel dať do úvodzoviek, ale asi by som Vás tým urazil.
    1. Pre koho je cielená uvedená myšlienka investovať minimálne 1000 Eur na jeden nákup? Má to nejaký hlbší zmysel? Nie je lepšie investovať rovno 10 000 Eur? Prepáčte, ale také vyjadrenia mi nepripadajú vôbec seriózne.
    Oháňate sa tu poštovným minimálne 8-10 Eur. Viete koľko stojí poštovné s poistením na menšiu sumu (pritom to je poistené na sumy rádovo v stovkach Eur? 2-3 Eur včetne balného)? (MATEMATIKA NEPUSTÍ) Kto je šikovný vie ako na to.
    2. Nikde nehovorím, že oficiálni predajcovia predávajú falzifikáty, hovorím všeobecne. Osobne som sa stretol s viacerými falošnými zlatými mincami, pretože dnes sa falšuje úplne všetko, o to viac ak sú to drahé kovy, to by ste mohli vedieť. Myslím, že pomerne často sa aj v médiách objavujú ďalšie a ďalšie opakujúce sa prípady, ale ak Vy máte iný názor a skúsenosť ja Vám to neberiem.
    To ako ste sa vyjadrili k skúškam kovu (vlastne ste sa priamo nevyjadrili) to nemusím ani snáď ďalej ani komentovať….
    Mierim tým na následný Váš odborný odkup…
    Na záver: Čo sme sa teda z obohajucujúceho videa dozvedeli? Kupujte čo najviac, lebo poštovné je vysoké 🙂

    • Iný názor beriem, ale dá sa napísať aj bez narážiek. Očakával som od Vás podobnú reakciu a reagovať na Vami uvedený komentár už nebudem, nakoľko by to nikam neviedlo a obaja by sme sa len okrádali o čas. Váš názor a Vaše skúsenosti akceptujem a ak máte potrebu sa o ne verejne podeliť ako ja, budem rád ak mi pošlete potom na svoj blog, prípadne web link. Rád sa niečo priučím alebo dozviem. Alebo pošlite článok, prípadne video a ja Vám ho rád bezplatne uverejním na InvestičnýBlog.sk.

 • táto forma informácie o tom ako investovať a teda vedieť sa trochu orientovať na poli investovania. Na doplnenie by som pridal jeden Slovenský online obchod Mincovňa Kremnica