Ako nakupovať investičné zlato a investičné striebro online (video)

Ako nakupovať investičné zlato a investičné striebro online (video)

Na základe komentárov pod článkom „Investičné zlato a striebro len vo fyzickej podobe a domov. Nekupujte papier!„, komentárov pod videom na YouTube kanály InvestičnýBlog.sk, ktoré sa nachádza v danom článku, mailov a telefonátov, som natočil ďalšie video „Ako nakupovať investičné zlato a investičné striebro online“ v internetových obchodoch.

Vo videu nižšie v článku sa dozviete kto by mal nakupovať investičné zlato a investičné striebro, ako a kde sa kótujú ceny investičného zlata a striebra, Aká je predajná a tiež výkupná cena investičného zlata a investičného striebra v internetových obchodoch. Taktiež aký je rozdiel medzi nákupnou a výkupnou cenou pri investičnom zlate a investičnom striebre, aké marže majú internetové obchody na investičnom zlate a striebre. Či je nákup cez internet bezpečný, ako celý nákup a výkup investičného zlata a investičného striebra prebieha na príklade internetového obchodu zlatestriebro.sk. Aké benefity a výhody ponúka internetový obchod zlatestriebro.sk, ako sú zlaťáky za vernosť, sledovanie nákupnej ceny, ako aj sledovanie výkupnej ceny a tiež sledovanie ceny svojej investície drahých kovov. Ako sa dá overiť pravosť investičného zlata a striebra, či sa investičné zlato a investičné striebro falšuje a mnoho iného.

Investičné zlato a striebro

Video je síce trošku dlhšie, ale nájdu v ňom užitočné informácie všetci, ktorí plánujú svoj prvý nákup investičného zlata a investičného striebra, ako aj tí, čo už niekedy nakupovali investičné zlato a striebro v internetových obchodoch a budú ho chcieť niekedy v budúcnosti odpredať. Verím, že informácie v ňom oceníte a že čas strávený pozeraním videa nebude pre vás stratený.

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
39,43  s DPH

Výkupná cena: 19.60 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby