Ako si uľahčiť zakladanie firmy

Ako si uľahčiť zakladanie firmy

Založenie spoločnosti na Slovensku nie je práve najobľúbenejšia činnosť. Ak to porovnáte s tým, že v Estónsku pri zakladaní dokážete väčšinu vybaviť prostredníctvom internetu, keď sa dozviete to, čo musíte urobiť u nás, budete mať chuť zastrieť svoje žalúzie, skrútiť sa do klbka, ľahnúť si na zem a už nikdy nevyjsť von. Keby ste hľadali, čo vás čaká, tak na internete by ste našli stručnejšie návody na založenie stlačené do 8 krokov. Ak sa chcete vyhnúť byrokracii a behaniu po úradoch, existuje spôsob.

Využite služby externej firmy

Celý proces zakladania spoločnosti môže trvať aj 14 dní. Dva týždne, ktoré by ste mohli využiť oveľa efektívnejšie – hľadanie obchodných partnerov, oslovenie potencionálnych zákazníkov či ísť na dovolenku s rodinou, pretože keď sa vrhnete do podnikania, potom toho voľného času bude menej. A keď budete chcieť uspieť, tak nebude takmer žiadny. Aj preto je pre vás výhodnejšie, ak sa rozhodnete pre založenie svojej spoločnosti na kľúč externou firmou. Medzi tie najlepšie, na ktoré sa môžete obrátiť, patrí firma Onlineinvest.sk, tá pre vás založí spoločnosť už za 244 eur vrátane všetkých poplatkov. Vy podpíšete len potrebné dokumenty, raz navštívite daňový úrad a ušetríte si množstvo nervov.

Zdajú sa vám dva týždne dlho?

Ak sa vám zdajú dva týždne, počas ktorých budete čakať na založenie spoločnosti, príliš dlho, skúste to inak. Ako? Kúpte si ready made spoločnosť, vďaka ktorej môžete začať podnikať už do 24 hodín. Čo to je? Je to už existujúca spoločnosť, na výber máte spoločnosti bez obchodnej histórie alebo firmy s históriou, ktoré majú však vyčistené účtovníctvo, takže na vás nečakajú žiadne nášľapné míny. Chcete sa dozvedieť o tejto možnosti viac? Navštívte internetovú stránku Onlineinvest.sk a uľahčite si začiatky svojho podnikania.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
37,24  s DPH

Výkupná cena: 19.60 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby