Úrazové a životné poistenie - kto ho potrebuje a kedy?

Úrazové a životné poistenie – kto ho potrebuje a kedy? (video)

Kto a kedy si potrebuje uzatvoriť úrazové alebo životné poistenie? Pre koho je úrazové a životné poistenie určené? Oplatí sa šetriť si na dôchodok prostredníctvom životného poistenia?

Vo videu nižšie som sa snažil jednoducho a zrozumiteľne odpovedať na vyššie položené otázky, tak aby tomu porozumel každý a nie len ľudia pracujúci vo finančnom sektore. Aj keď podľa mojich dlhoročných skúseností si dovolím tvrdiť, že v každej rodine sa už asi nájde minimálne jeden člen rodiny, ktorý si prácu v poisťovni, maklérskej spoločnosti alebo finančno-sprostredkovateľskej spoločnosti aspoň pár mesiacov vyskúšal a teda čo to o finančnom poradenstve a sprostredkovateľskej činnosti v oblasti finančných služieb vie.

Nebudem tu preto vypisovať dlhosiahle litánie, nakoľko všetko je povedané vo videu nižšie.

Prosím berte informácie vo videu ako moje osobné názory, skúsenosti a poznatky, ktoré sa nemusia zhodovať s oficiálnymi postojmi a názormi nikoho iného.

 

Photo by Jakob Owens on Unsplash

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby