Dostupné kancelárie v Bratislave? Máme pre vás tip!

Dostupné kancelárie v Bratislave? Máme pre vás tip!

Všetci dobre vieme, že žiť v hlavnom meste stojí o čosi viac, a rovnako to platí aj pre podnikanie. Našťastie vieme o kancelárskych priestoroch na prenájom, ktoré vám pomôžu nevyjsť na psí tridsiatok.

Kancelárske priestory na pohľadanie

Či sa pri výbere vhodnej kancelárie necháte ovplyvniť dobrou lokalitou, alebo vás bude motivovať vybavenosť budovy a jej vynikajúci technický stav, určite vás v prvom rade zaujme cena za meter štvorcový a veľkosť prenajímanej plochy. Podľa charakteru činnosti a množstva priestoru, ktorý pre prácu potrebujete, budete pátrať po väčšej alebo menšej kancelárii, do ktorej sa zmestí všetok potrebný nábytok alebo i pár zamestnancov.

Túto možnosť vám ponúknu už i kancelárske priestory do 100 m2. V Bratislave ich tiež pár nájdete – aktuálne napr. v Ružinove, Petržalke alebo i v Starom a Novom Meste. Väčšina budov už prešla modernizáciou, a tak viete podnikať na mieste, ktoré je na úrovni. Nič predsa nie je horšie ako denne riešiť problémy s padajúcou omietkou, zatekajúcimi stenami, starými oknami alebo nefunkčným výťahom. V Bratislave sa však ešte stále stretávame so správcami, ktorí si svoje úlohy neplnia dobre, a je na zaplakanie, ak si ešte aj napriek tomu pýtajú za prenájom kancelárskych priestorov horibilné sumy. Keď už si kanceláriu prenajmete, zaiste čakáte zo strany prenajímateľa lepší prístup. V prípade, že sa neviete dohodnúť, na pomoc si viete prizvať špecialistov, ktorí vám nielen pomôžu s hľadaním vhodných kancelárskych priestorov, ale aj dojednaním optimálnych podmienok nájmu.

Budova s kanceláriami

Podnikanie na ploche do 100 m2

S vervou do práce! V kancelárii, do ktorej je radosť sa každý deň dostaviť, je to možné. Čo je pre vás dôležité – klimatizovaný priestor alebo vlastné parkovisko pre vás a vaše návštevy? Niekto by nechcel pracovať v budove bez kuchynky či konferenčnej miestnosti.

Kancelárske priestory do 100 m2, to sú úplne malé, alebo rozľahlejšie priestory približne v rozlohe jedného klasického rodinného domu. Pokiaľ budete podnikať v kancelárii sám alebo s jedným, dvoma ľuďmi, aj 30 m2 vám umožní pracovať komfortne a bez toho, aby ste sa v miestnosti tlačili.

Premyslite si, ako veľmi potrebujete byť viditeľní. Keď neprijímate klientov, úplne vám postačí kancelársky priestor v nenápadnej budove a menej vychytenej lokalite. Kto je však v neustálom kontakte so zákazníkmi, nutne si potrebuje prenajať takú kanceláriu, ktorá je dobre dostupná a nachádza sa v dobre známej budove. Nechajte si poradiť od odborníkov a všetko pôjde ľahšie.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby