Vystavujte faktúry jednoducho a rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek

Vystavujte faktúry jednoducho a rýchlo, kedykoľvek a kdekoľvek

Strácate sa v množstve fakturačných programov? Hľadáte možnosť viesť si fakturáciu jednoducho a bez zdĺhavých školení?

Online fakturačný program iDoklad

Radi by sme Vám predstavili program iDoklad, ktorý používame aj v našej firme.
iDoklad je online fakturačný program, ktorý má množstvo funkcií, ktoré nám uľahčujú prácu. Funguje na každom prístroji, ktorý má internetový prehliadač a pripojenie na internet, či už je to počítač, tablet alebo smartfón.

Na iDoklade si môžete svoju firmu alebo živnosť jednoducho a rýchlo zaregistrovať bezplatne. Potom si už vyberiete jednu z 3 úrovní predplatného.

Tento fakturačný program Vám umožňuje vystavovať nové faktúry a hneď ich aj odosielať e-mailom ako zákazníkovi, tak aj na spracovanie Vášmu účtovníkovi. Faktúry môžete tlačiť a prehľadne sledovať ich úhrady. V prípade, že potrebujete vystaviť aj dodací list, nie je nič jednoduchšie – táto možnosť je pri každej vystavenej faktúre. Rovnako ako vystavenie dobropisu ku konkrétnej vystavenej faktúre.

Faktúry

Vami vystavené faktúry budú mať profesionálny vzhľad, ktorý si môžete vybrať z viacerých možností. Naskenovaný podpis s pečiatkou alebo digitálny podpis s certifikátom tiež zvýši úroveň vašich faktúr.
Zároveň si môžete nastaviť automatické odosielanie poďakovania za úhradu faktúry. Evidenciu úhrad si robíte sami manuálne, ale môžete si prepojiť firemný účet v banke s iDokladom a ten už spraví kontrolu úhrad za Vás. Ako vieme, môže sa stať, že niektorá faktúra nie je uhradená a klienta treba taktne upozorniť. A toto je tiež vec, ktorú za Vás môže iDoklad vybaviť, stačí si nastaviť dobu po splatnosti, napríklad po 7 dňoch iDoklad pošle klientovi e-mail s upozornením.

Cenník a sklad

Ďaľšou funkciou iDokladu je Cenník a Evidencia skladu, ktoré šetria podnikateľom hodiny pri fakturovaní. S cenníkom a evidenciou skladu získate dokonalý prehľad o stave skladu.
Funkciu Cenníka môžete mať už v bezplatnej verzii iDokladu, rozšírená funkcia Sklad je už súčasťou Prémiového predplatného.

Samozrejme, že iDoklad má množstvo ďaľších užitočných funkcií, ktoré si viete vyskúšať zadarmo počas 30 dní od registrácie a potom sa rozhodnete, ktorá úroveň iDokladu je tá Vaša.

Kdekoľvek a kedykoľvek

Služba iDoklad ako jediná svojho druhu disponuje vlastnou aplikáciou pre smartfóny. Konkrétne pre telefóny s operačným systémom Android, Windows Mobile, iOS od Apple. Práca s aplikáciou je rovnako rýchla ako s bežným rozhraním v internetovom prehliadači a rozsah funkcií je prakticky totožný.

Svoju vlastnú agendu iDokladu máte vďaka tomu k dispozícii kdekoľvek a kedykoľvek. Pri obchodnej návšteve u zákazníka nemusíte s fakturáciou čakať kým sa dostanete domov – faktúru vystavíte priamo na mieste a ihneď mu ju môžete odoslať e-mailom.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
39,29  s DPH

Výkupná cena: 19.39 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby