Finančníctvo, bankovníctvo, poisťovníctvo #1 Kto je Mário Hrbas? (video)

Finančníctvo, bankovníctvo, poisťovníctvo #1 Kto je Mário Hrbas? (video)

Na základe vašich komentárov pod videami, článkami na blogu InvestičnýBlog.sk a e-mailami, ktoré od vás dostávam som sa rozhodol natočiť sériu videí s názvom Finančníctvo, bankovníctvo, poisťovníctvo. Keďže chcem aby ste mali tie najlepšie informácie o bankových produktoch, poistiek poisťovní, produktoch investičných spoločností ako aj z oblasti maklérskych spoločností, tak som sa rozhodol tieto videá natáčať s najlepšími finančnými sprostredkovateľmi z maklérskych spoločností.

Na základe týchto informácií a viacerých názorov budete mať lepší prehlad v oblasti finančníctvo, bankovníctvo a poisťovníctvo ako aj o produktoch rôznych finančných inštitúcií. Možno vďaka týmto informáciám ušetríte aj nejaké financie.

Finančný sprostredkovateľ Mário Hrbas

Jedným z nich je aj finančný sprostredkovateľ aktuálne na pozícii oblastný riaditeľ Mário Hrbas, ktorý je zastrešený spoločnosťou Fincentrum. Vo videu sa v stručnosti dozviete, kto je Mário Hrbas a aké výsledky dosiahol v spoločnosti Fincentrum. Odpovie mi na moje prvé úvodné otázky a tiež vám prezradíme na aké témy pre vás pripravujeme videá.

Zopár tém na videá z oblasti finančníctvo, bankovníctvo a poisťovníctvo, ktoré pripravujeme:

  • Čo všetko potrebujete mať a spĺňať na to, aby ste dostali hypotéku s najnižšou úrokovou sadzbou?
  • Ako refinancovať hypotéku tak, aby ste dosiahli čo najlepšiu úrokovú sadzbu a aby ste ušetrili?
  • Kedy a ako na kúpu pozemku a nehnuteľnosti?
  • Pre koho má zmysel uzatvorenie úrazového alebo životného poistenia a akého?
  • Kedy začať sporiť na dôchodok a akou formou?
  • Ako si vybrať správneho finančného sprostredkovateľa a poradcu?
  • Pre koho je vhodná práca finančného sprostredkovateľa a ako ju robiť aby ste boli úspešný?
  • Iné témy na základe vašich požiadaviek v komentároch pod článkom a videom.

O tom na akú tému alebo konkrétny produkt pripravíme ďalšie video môžete rozhodnúť vy svojimi komentármi pod videom.

V prípade, že budete mať ďalšie otázky alebo budete mať na danú tému iný názor, neváhajte ich napísať do komentáru pod článkom alebo pod videom na YouTube.

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber videí a ak chcete dostávať informácie o nových publikovaných videách, tak nezabudnite kliknúť aj na zvonček. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby