Elegantné pánske vône vhodné pre manažéra a podnikateľa

Elegantné pánske vône vhodné pre manažéra a podnikateľa

Ani najdrahšie oblečenie šité na mieru, príjemný úsmev, nahladko oholená tvár a sebavedomé vystupovanie stále nie sú všetko, čo patrí k zovňajšku každého manažéra. K dokonalosti je potrebné pridať vôňu, ktorá váš vzhľad doslova dotvorí. Neviete, ktoré pánske vône sú vhodné pre biznismena? My áno. Všetko sa dozviete v nasledujúcom článku.

Najlepšie pánske vône pre úspešného muža

Charizmatický muž, ktorý vie, čo chce, to povie už pri vstupe do miestnosti. Nemusí pritom používať žiadne slová. Postačí jeho upravený vzhľad, kravata, čistá košeľa, oblek a vôňa, ktorá ho bude sprevádzať. Parfumy pre manažérov vás prekvapia svojou dlho trvajúcou intenzitou. Vyberať môžete podľa svojho vkusu alebo sa nechať niesť naším krátkym prehľadom.

Ak hľadáte najlepšie pánske vône na každodenné používanie počas celého roka, vyskúšajte zaujímavé korenisto-drevité tóny. Hneď po nanesení parfumu vás obostrie vôňa bergamotu, jablka a sladkej škorice. Nasleduje dokonalá symbióza klinčeka a machu, ktorú na záver doplnia santalové, olivové a cédrové drevo s vetiverom. Tento osobitý parfum vás bude sprevádzať po celý deň.

Po akom parfume by mal siahnuť moderný, cieľavedomý muž, ktorý sa nenaľaká žiadnej výzvy? Najlepšou voľbou bude top pánska vôňa, ktorá vás prevedie cez každú prekážku. Ponorte sa do nej spolu s nami. Sviežosť bergamotu vám dodá potrebnú energiu, zatiaľ čo pútavá súhra tónov muškátového orieška, kože, vetiveru a pačuli podčiarkne vaše sebavedomie. Cítite to už aj vy? Tomuto drevitému orientálnemu parfumu je naozaj ťažké odolať.

Pre elegantného, vždy štýlového muža v obleku, sú výbornou voľbou tiež aromatické parfumy. Najlepšia pánska vôňa, ktorá vám dovolí vyniknúť na každom obchodnom rokovaní vás osloví súhrou tónov zázvoru, maliny a kože. Tento parfum je určený na mesiace s chladnejším počasím. Ak sa ho nebudete chcieť vzdať ani v lete, postačí ho naniesť menšie množstvo, čím znížite jeho intenzitu.

Top pánska vôňa do spoločnosti

Nenapodobiteľný komplex tónov korenia, ovocia a drevín je ako stvorený na spoločenské udalosti. Táto top pánska vôňa zaistí, že zaujmete už pri pozdrave. Dovoľte jej očariť vaše okolie symfóniou jedinečného spojenia jednotlivých zložiek. Prelínanie grapefruitu, pomaranča a mäty vytvorí kontrast, v ktorom sa rozplynie akákoľvek pochybnosť o vašej serióznosti. So základom drevitých tónov, pačuli, kože a jantáru vyzdvihne vašu mužnosť. Srdce parfumu z jemnosti ruže a výraznej škorice osloví aj nežné pohlavie. Môžete sa s ním vydať na cestu za úspechom pri nadväzovaní nových obchodných kontaktov alebo za zábavou uprostred dobrej spoločnosti.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
39,43  s DPH

Výkupná cena: 19.60 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby