Broker, obchodné účty a platformy, na ktorých obchodujem!

Broker, obchodné účty a platformy, na ktorých obchodujem!

Ak sa pýtate, akého brokra používam na obchodovanie, tak je to práve broker RoboMarkets. Prečo práve tento broker je z môjho uhla pohľadu vhodný na investovanie a obchodovanie na burze sa dozviete vo videu v článku!

Prečo používam na investovanie a obchodovanie práve brokra RoboMarkets?

  • Spoločnosť RoboMarkets Ltd. je regulovaná Cyperskou komisiou pre cenné papiere a burzu (CySEC).
  • Broker RoboMarkets Ltd. je člen ICF, čiže Fondu pre kompenzáciu investorov (ICF). Fond zaisťuje klientom spoločností licencovaných v CySEC kompenzáciu až do výšky 20 000 EUR.
  • Ochrana proti zápornému zostatku.
  • Žiadne poplatky za vedenie obchodného účtu a za poskytnuté dáta.
  • Žiadne poplatky za vklady a 2x mesačne možnosť vybrať peniaze bez poplatkov.
  • R Trader účty – jednoduchá obchodná platforma, ktorá umožňuje nákup a predaj akcií bez poplatkov pri nákupe aj predaji každej akcie. Na nákup CFD, ETF, indexov a kryptomien budete potrebovať (doporučujem) mať druhý účet. Na obchodovanie majú vyvinutú jednoduchú prehľadnú webovú platformu R Trader Terminal na nákup akcií, CFD a ETF, ktorú sa naučí ovládať za veľmi krátky čas každý, lebo je intuitívna. Nízke poplatky za nákup CFD, ETF a indexov.
  • ECN účty – vhodné na krátkodobé obchody FOREX (menové páry), CFD na americké akcie, indexy, drahé kovy, ropu a kryptomeny. Pre začiatočníkov doporučujem nezakladať si napákovaný účet ale účet 1:1, teda obchodovanie len s vlastnými prostriedkami. Vlastná webová platforma WebTrader, obchodná aplikácia MobileTrader pre iOS a Android na smartfóny a tablety alebo obchodná platforma MT4 a MT5 pre Windows aj macOS. Nízke spready a komision.
  • Pre všetky účty minimálny prvý vklad 100 EUR / 100 USD alebo 2000 CZK.
  • Viac jazyčná podpora 24 hodín 7 dní v týždni, nechýba čeština.

V prípade, že budete mať nejaké otázky alebo chcieť k danej téme niečo povedať, neváhajte ich napísať do komentáru pod článkom alebo pod videom na YouTube.

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber videí a ak chcete dostávať informácie o nových publikovaných videách, tak nezabudnite kliknúť aj na zvonček. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Zdroj obrázku: vlastné fotka vyrobená z print screenu obrazovky web stránky RoboMarkets

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby