Clashot

Máte iPhone alebo android smartfón a radi fotíte? Zarobte na fotkách s aplikáciou Clashot

Ak máte iPhone alebo android smartfón a radi s ním fotíte, tak Vám môžu Vaše fotky zarobiť nejaký ten dolár a ak fotíte veľa a Vaše fotky majú nejakú úroveň, kvalitu a vypovedaciu hodnotu, tak si môžete mesačne trochu prilepšiť.

Stačí, ak si v App Store alebo Google Play nájdete mobilnú aplikáciu Clashot od spoločnosti Depositphotos Inc., ktorá prevádzkuje aj fotobanku s prémiovými Royalty-Free stock fotografiami, vektorovými obrázkami a videami. Web stránku Clashot nájdete na nasledovnej adrese clashot.com, je v anglickom jazyku a web stránku fotobanky Depositphotos nájdete na adrese depositphotos.com, ktorá je aj v českom jazyku.

Ich súbory vychádzajú v ústrety potrebám dizajnérov, zadávateľom reklamy, fotoeditorom, správcom obsahu či bloggerom. Ponúkajú milióny fotografií, vektorových obrázkov a videí v najvyššej kvalite za prijateľné ceny, k naplneniu všetkých Vašich predstáv.

Po stiahnutí aplikácie Clashot sa už stačí len cez aplikáciu zaregistrovať, čo je veľmi jednoduché aj keď je aplikácia v anglickom jazyku. Užívateľské rozhranie je veľmi príjemné a intuitívne. Po pár minútach budete vedieť čo a ako funguje. No nebudem sa už ďalej rozpisovať, treba ju vyskúšať, veď je na stiahnutie zdarma.

Touto cestou Vám želám veľa kvalitných fotiek a samozrejme v neposlednom rade veľa predajov fotografií. Ak si aplikáciu stiahnete a každý deň pridáte 2-5 fotiek, tak za mesiac sa možno budete tešiť zo svojho prvého predaja fotografie. Ak sa tak stane, tak sa kľudne pochváľte dole v komentároch. Verím tomu, že Vaša časová investícia sa Vám čoskoro vráti v podobe nejakých tých dolárov ;-). No a mňa tiež poteší, ak ma budete nasledovať (follow).

Viac článkov na tému aplikácie, smartfóny, tablety a iné prenosné zariadenia nájdete na pda.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
45,31  s DPH

Výkupná cena: 21.02 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby