O čom budú videá na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk a kedy budú publikované?

O čom budú videá na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk a kedy budú publikované?

Na základe pozitívnych ohlasov na mnou urobených pár videí a zverejnených na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk som sa rozhodol, že budem natáčať a publikovať videá na tento kanál s pravidelnosťou a tiež na určité témy. Verím, že toto moje rozhodnutie, vynaložený čas, energiu na natáčanie videí a strihanie, oceníte ich sledovaním a prihlásením sa na odber YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Vo videu, ktoré nájdete nižšie hovorím o tom, kedy budú videá publikované a na aké témy budem pripravovať videá. Ak by ste chceli videá aj na iné témy, ako z oblasti investovania, poisťovníctva, bankovníctva, kapitálového trhu FOREX, tak napíšte svoju požiadavku na tému dole do komentáru priamo pod video na YouTube kanáli alebo do komentáru pod článok. Ak tam nájdem tému, o ktorej čo to viem, tak zvážim rozšírenie o danú tému. Samozrejme malo by sa jednať o tému, ktorá bude zapadať do obsahovej štruktúry InvestičnýBlog.sk.

Na konci mesiaca december si vyhodnotím sledovanosť a počet nových prihlásených odberateľov YouTube kanálu a na základe toho sa rozhodnem či budem s touto aktivitou pokračovať, prípadne či zvýšim mesačný počet pridaných videí.

Ďakujem za pozretie videa. Môj počin môžete ohodnotiť tak, že ak sa vám páči dajte videu palec hore.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
38,52  s DPH

Výkupná cena: 19.79 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby