Nevyhnutnosť pre obchodníka? Pánsky biznis oblek na každý deň!

Nevyhnutnosť pre obchodníka? Pánsky biznis oblek na každý deň!

Každý z nás sa s istotou už niekedy zúčastnil formálneho stretnutia. Či už sa jednalo o stužkovú slávnosť alebo seriózne pracovné stretnutie, určite bolo nutné dodržiavať isté spoločenské pravidlá. Aby sme sa vyhli nepríjemným pocitom z nevhodne nakombinovaného outfitu, je potrebné nájsť spôsob ako vyzerať luxusne a vkusne za každých okolností.

V minulosti sa takýto problém riešil kúpou konfekcie. Avšak skúsenosti mnohých obchodníkov tvrdia, že aj primeraná veľkosť ktorú si pri nákupoch pravidelne zaobstarávajú im nie vždy dokonale sedí. Čo spôsobuje, že možno aj vy ste sa v obleku zo supermarketu často cítili nekomfortne.

Vedeli ste, že investovanie do obleku na mieru má svoje zaručené výhody? Jednou z nich je fakt, že jeden kvalitný biznis oblek dokáže nahradiť niekoľko radových oblekov aj na celé desaťročia.

Kvalitný oblek suits by ĎURKA
Kvalitný oblek suits by ĎURKA

Spoznajte 4 benefity obleku šitého na mieru

Materiál – Spolu s rozhodnutím zabezpečiť si oblek na každý deň, súvisí aj požiadavka aby aj napriek jeho častému noseniu, jeho materiál zostal pevný a nepoškodený. Pri obleku na mieru si môžete dopriať výber z viac ako 50 druhov materiálov a podšívok, zatiaľ čo pri regálovom výbere v obchodoch ostávajú vaše možnosti značne obmedzené.

Špičkový dizajn – Koľkokrát ste obdivovali biznis obleky v módnych časopisoch? Bohužiaľ, takého obleky sú zvyčajne pridrahé, pretože sú navrhnuté na trh pre jednu renomovanú značku. Našťastie, šitím obleku na mieru si svoju predstavu o dokonale padnutom kuse oblečenia môžete už do pár týždňov splniť.

Detaily – Vlastný štýl si zabezpečíte prostredníctvom vyšitia iniciálov. Vďaka takejto forme doplnku, bude váš oblek skutočne jedinečný pretože so žiadnym iným rovnakým kusom sa na obchodnej schôdzke nestretne. Čo v očiach vašich klientov a spolupracovníkov podčiarkne váš neopakovateľný imidž.

Biznis obleky suits by ĎURKA
Biznis obleky suits by ĎURKA

Kvalita za prijateľnú cenu Vlastný výber kvalitnej látky a detailov už je možné si dovoliť v rôznych cenových variantách. Základný biznis oblek pre každý deň si dnes zabezpečíte už od približne 350 EUR. Avšak nadštandardná ponuka na vás čaká aj v podobe exkluzívnych balíčkov, v ktorom častokrát nájdete kvalitné kusy obchodného oblečenia omnoho vo výhodnejšej cene.

Predaj oblekov nájdete u mnohých online predajcov. Avšak kvalitným oblekom v Bratislave vďačíme suits by ĎURKA, ktorý využíva technológiu Gerber Tehnology. Pre zmeranie zákazníka poskytuje až 40 druhov skúšobných foriem oblekov, na ktorých je možné spolu vykonať až 54 úprav.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
44,53  s DPH

Výkupná cena: 19.11 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby