Dobrá rada nad zlato. Najskôr zaplať každý mesiac sám sebe a až potom všetkým ostatným.

Dobrá rada nad zlato. Najskôr zaplať každý mesiac sám sebe a až potom všetkým ostatným.

Poznáte “Dobrú rada nad zlato”? Tá je predovšetkým pre tých, ktorý nemajú kapitál na investovanie do akcií alebo do drahých investičných kovov. Vďaka rade „najskôr zaplať sám sebe a až potom všetkým ostatným“ si odložíte finančné prostriedky na prvotný vstup na nákup akcií, drahých kovov alebo na inú zaujímavú investičnú príležitosť.

Dobrá rada nad zlato 

Dobrú radu nad zlato poznáme skoro všetci, ale riadite sa ňou? Táto rada je hlavne pre tých, čo nemajú kapital na to aby mohli investovať, obchodovať na burze poprípadne nakupovať drahé kovy alebo zberateľské mince. A to z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov

  • Najskôr zaplať sám seme a až potom všetkým ostatným je rada, ktorou keď sa nebudete riadiť, tak je pravdepodobné že kapitál na investovanie mať nikdy nebudete. 
  • Aj pokiaľ máte malý príjem, vždy sa budete musieť riadiť touto radou “najskôr zaplať sám sebe” pretože nejakým spôsobom sa budete musieť pohnúť niekam ďalej. 
  • Odkladajte si každý mesiac z príjmu alebo z peňazí čo dostanete 10-20%
  • Aj napriek tomu, že máte dlhy, pôžičky a podobne, mali by ste si odkladať 10-20% a viete prečo ?… To a veľa ďalších zaujímavých informácií sa dozviete v našom videu.

 Dúfame, že Vám rada pomohla a budete sa ňou riadiť! Prajeme Vám pekný zvyšok dňa. 

V prípade, že budete mať nejaké otázky alebo chcieť k danej téme niečo povedať, neváhajte ich napísať do komentáru pod článkom alebo pod videom na YouTube. 

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber videí a ak chcete dostávať informácie o nových publikovaných videách, tak nezabudnite kliknúť aj na zvonček. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
45,31  s DPH

Výkupná cena: 21.02 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby