Zlato, striebro a monetárny systém - Tip na knihy, ktoré by ste si mali prečítať

Zlato, striebro a monetárny systém – Tip na knihy, ktoré by ste si mali prečítať

O drahých kovoch (zlato, striebro) a monetárnom systéme bolo napísaných viacero kníh, ale pre bežného laika, ktorý sa rozhodne investovať do zlata a striebra by som na začiatok odporučil dve knižky, ktoré som predstavil vo videu.

Informácie v oboch knižkách považujem za veľmi zrozumiteľné aj pre úplných začiatočníkov v tejto oblasti a považujem ich za úplný základ pre investorov do zlata a striebra vo fyzickej podobe. Tieto dve knihy pre mnohých z vás budú ako šlabikár a čítanka pre prváčikov v škole. Zlato a striebro sú jediné pravé peniaze a preto by ste sa oň mali zaujímať a mať ich vo svojom portfóliu.

Nebudem prezrádzať bližšie o aké knižky ide a čo je ich obsahom, nakoľko sa to dozviete vo videu nižšie a okrem toho by potom nedávalo zmysel si ich kúpiť a prečítať.

V prípade, že budete mať nejaké otázky alebo chcieť k danej téme niečo povedať, neváhajte ich napísať do komentáru pod článkom alebo pod videom na YouTube.

Knižku Svoboda jménem zlato zakúpite v kníhkupectve martinus.sk.

Knižku Investujte do zlata a stříbra zakúpite taktiež v kníhkupectve martinus.sk.

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber videí a ak chcete dostávať informácie o nových publikovaných videách, tak nezabudnite kliknúť aj na zvonček. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.