Ako predať drahé kovy cez e-shop InvestičnýBlog.sk? Ako prebieha proces výkupu.

Ako predať drahé kovy cez e-shop InvestičnýBlog.sk? Ako prebieha proces výkupu.

Máte záujem o predaj drahých kovov? V dnešnom článku Vám vysvetlíme celý proces, ako sa realizuje výkup drahých kovov v e-shope InvestičnýBlog.sk.

Ako predať drahé kovy cez e-shop InvestičnýBlog.sk?

UPOZORNENIE: Minimálna výška sumy, za ktorú e-shop od Vás drahé kovy vykúpi je 1000 EUR.

Vykupujeme drahé kovy (investičné zlato, striebro, platinu, paládium a meď) len od rafinérií a raziarní, ktoré máme v ponúke na našom e-shope.

1.     Na stránke InvestičnýBlog.sk si zvoľte odkzaz „E-SHOP“. Vyberte si kategóriu, v ktorej máte záujem drahé kovy predávať. 

2.     Každý produkt má vpravom hornom rohu cenu za ktorú viete produkt nakúpiť, ale hneď pod touto cenou nájdete výkupnú cenu za, ktorú od Vás produkt vieme odkúpiť

3. Zobrazí sa Vám zoznam, všetkých produktov s výkupnými cenami, ktoré máme aktuálne v ponuke a ktoré zároveň aj vykupujeme. Pre predaj zvoľte na danom produkte počet kusov, ktoré chcete predať

4. Uvedené výkupné ceny sú len informačné nakoľko ceny drahých kovov na neustále menia. Reálne ceny, ktoré dostanete za vykupované drahé kovy Vám budú nacenené v deň prevzatia drahých kovov.

5. Pod zoznamom drahých kovov sa Vám zobrazí sumár s produktami a počtom kusov, ktoré ste si navolili. Skontrolujete sumár a vyplňte formulár s kontaktnými údajmi.

6. Po odoslaní formulára Vám príde potvrdzujúci e-mail, v ktorom nájdete sumár objednávky.

7. Finančné prostriedky za vykúpený tovar Vám vyplatíme na Váš účet najneskôr do 10-tich pracovných dní od prevzatia tovaru.

8. Odoslaním úhrady za výkupnú objednávku na Váš účet ju považujeme za vybavenú.

Pozor! Tovar, ktorých chcete predať je nutné priniesť osobne. Poplatok za zrealizovanie výkupu je jedno-rázový vo výške 30 eur a bude Vám odpočítaný automaticky z výslednej sumy tovaru, ktorý si želáte predať.

V prípade, že budete mať nejaké otázky alebo chcieť k danej téme niečo povedať, neváhajte ich napísať do komentáru pod článkom alebo pod videom na YouTube. 

Ak pre vás informácie vo videu boli užitočné a video sa vám páčilo, tak ho zdieľajte, alebo mu na YouTube kanáli InvestičnýBlog.sk dajte aspoň palec hore, čím oceníte môj čas a úsilie vynaložené na natočenie a spracovanie videa pre vás. Nezabudnite sa prihlásiť aj na odber videí a ak chcete dostávať informácie o nových publikovaných videách, tak nezabudnite kliknúť aj na zvonček. Ďakujem.

Autor videa nie je zodpovedný za žiadnu stratu pochádzajúcu z investícií, nákupov alebo obchodov založených na akejkoľvek informácii tu zverejnenej. Informácie zverejnené v tomto článku a videu prezentujú len osobné názory, skúsenosti a poznatky autora článku a videa a nepovažujú sa za odporúčania pre konkrétnu osobu alebo návštevníka InvestičnýBlog.sk a YouTube kanálu InvestičnýBlog.sk.

Najpredávanejšie drahé kovy

1 oz zlatá investičná minca American Buffalo o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999,9/1000, v nominálnej hodnote 50 USD, od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999,9/1000
Materiál:Zlato
Výrobca:The United States Mint
39,43  s DPH

Výkupná cena: 19.60 €

1 oz strieborná investičná minca American Eagle v nominálnej hodnote 1 USD, o hmotnosti 31,1g, rýdzosti 999/1000 od americkej mincovne The United States Mint.

Hmotnosť:31,1 g
Rýdzosť:999/1000
Materiál:Striebro
Výrobca:The United States Mint
Najpredávanejšie služby