AKO PREDAŤ DRAHÉ KOVY V E-SHOPE InvestičnýBlog.sk?

UPOZORNENIE: Minimálna výška sumy, za ktorú môžete drahé kovy predať je 1000 EUR.

Vykupujeme drahé kovy (investičné zlato, striebro, platinu, paládium a meď) len od rafinérií a raziarní, ktoré máme v ponúke na našom e-shope.

  • zlaté investičné odliatky
  • zlaté investičné mince
  • strieborné investičné odliatky
  • strieborné investičné mince
  • platinové odliatky
  • platinové mince
  • paládiové odliatky
  • paládiové mince
  • medené odliatky
  • numizmatické obehové a pamätné strieborné mince

Od rafinérií a mincovní: Argor-Heraeus SA, Heraeus Holding GmbH, Umicore N.V., Valcambi SA, Geiger Edelmetalle AG, a Münze Österreich AG, Perth Mint, United States Mint, Royal Canadian Mint, Royal Canadian Mint, Geiger Edelmetalle AG.

Poškodené odliatky a mince NEVYKUPUJEME!

Sprievodca predajom v e-shope InvestičnýBlog.sk:

1. Na titulnej stránke kliknite na odkaz „E-SHOP“.

2. V odkaze „Domov“ nájdete kategórie produktov, ktoré ponúkame.

Vyberiete si produkt o ktorý máte záujem a kliknite na odkaz výkupná cena.

3. Zobrazí sa Vám zoznam, všetkých produktov s výkupnými cenami, ktoré máme aktuálne v ponuke a ktoré zároveň aj výkupujeme. Pre predaj zvoľte na danom produkte počet kusov, ktoré chcete predať.

Pokiaľ máte záujem o bližšie informácie o produkte, kliknite na ten ktorý Vás zaujíma.

4. Pri produktoch, kde je cena 0 EUR, Vám cenu naceníme po tom, ako nám príde Vaša požiadavka na výkup a následne Vám pošleme e-mail s nacenením daných produktov. Uvedené výkupné ceny sú len informačné nakoľko ceny drahých kovov na neustále menia. Reálne ceny, ktoré dostanete za vykupované drahé kovy Vám budú nacenené v deň prevzatia drahých kovov. Drahé kovy vykupujeme výlučne len v sídle našej spoločnosti. Pod zoznamom drahých kovov sa Vám zobrazí sumár s produktami a počtom kusov, ktoré ste si navolili. Skontrolujete sumár a vyplňte formulár s kontaktnými údajmi.

5. Vyplníte fakturačné údaje. Pokiaľ ste fyzická osoba vyplníte, len osobné údaje s *. Pokiaľ, si prajete fakturovať na firmu vyplníte údaje o spoločnosti.

6. Na Váš e-mail Vám príde potvrdzujúci e-mail aj so sumárom objednávky.

7. Pozor: Tovar, ktorých chcete predať je nutné priniesť osobne. Poplatok za zrealizovanie výkupu je jedno-rázový vo výške 30 eur a bude Vám odpočítaný automaticky z výslednej sumy tovaru, ktorý si želáte predať.

8. Finančné prostriedky za vykúpený tovar Vám vyplatíme na Váš účet najneskôr do 10-tich pracovných dní od prevzatia tovaru.

Odoslaním úhrady za výkupnú objednávku na Váš účet ju považujeme za vybavenú.

V prípade akýchkoľvek nejasností sa prosím na nás neváhajte obrátiť.

S úctou tím InvestičnýBlog.sk